Pişti Online 1.2.1 APK (MOD, Unlimited Money)

Gamyun Piti APK MOD Unlimited Money

Gamyun Pişti APK MOD (Unlimited Money) Download

NameGamyun Pişti
Size93MB
Version1.0.2
CategoryCard
MOD FeaturesUnlimited Money
Get It OnGoogle Play

Download APK MOD

Gamyun Pişti games screenshots and mod features:

Gamyun Pişti  screenshots 1

Gamyun Pişti MOD Description: 2000 yılından itibaren milyonların oynadığı Gamyun Pişti şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi pişti deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar ile ister pcden ister cepten oynayabilirsin, üstelik diğer tüm oyunlarımızda kullanılabilir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almak zorunda değilsin.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

En keyifli ve hızlı oynanan, iskambil oyunu Pişti, 7’den 70’e, herkesin sevdiği bir kart oyunudur. Şansa ve iyi bir hafızaya sahip olmayı gerektiren bu oyunda, en önemli nokta, oyun bitiş puanına önce ulaşmaktır. Bunun için de yapman gereken; As’ları, Karo 10’lu, Sinek 2’li ve Valelerden oluşan değerli kağıtları olabildiğince toplamak, pişti yapmak ve kağıt çokluğuna sahip olmaktır.

Oyunumuz, tamamen online’dır ve gerçek kişilerle oynanır. İstersen iki kişilik, istersen eşli 4 kişilik oynayabilirsin. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

PİŞTİ NASIL OYNANIR
Oyun yere konan 3 kapalı, 1 açık kağıt ve rakiplere 4’er kağıt dağıtılmasıyla başlar. Sırayla yer atılan kağıtlarda, önce atılan kağıdın aynısı atılarak yerdeki tüm kağıtlar alınmalıdır. Vale(J) her zaman atılabilir ve yerdeki kağıtları alır. AS 1 Puan, Vale 1 puan, Karo 10’lu 3 puan, Sinek 2’li 2 puan, Pişti yapmak 10 Puan ve Vale ile pişti yapmak 20 Puan’dır. 52 iskambil kartının bitmesi sonrasında, 26 karttan fazla iskambil kağıdı toplayan oyuncu, ayrıca 3 Puan daha alır.

Gamyun Pişti oyunu bitiş puanları, oyuncuların seçimine bırakılmıştır, 51, 101, 151 ve 201 olarak seçilebilir.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.Gamyun Pisti, who has been playing millions since 2000, is now FREE on his phone. Now you can play games and chat with your friends anywhere.

FREE SCORE GAMES
You can play as many points as you wish, at no cost.

EXCITING HISTORICAL GAMES
If the excitement in the rated games is not enough for you, we have pistachio games. Moreover, bonus peanuts that you can play dozens of games every day are gifts.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, at the dose it should be, neither more nor less. Our goal is to have fun, to have the best cooked experience in our application.

CHAT AND FRIENDSHIP
You can meet new people, chat, make friends. You can play paired games with your friends. Hall, table and private chats are at hand. You can customize your membership with premium services and be different.

GAME WORLD
Whether you can play with the features you get or peanuts, you can play it on PC or mobile and it can be used in all our other games. You don’t have to buy features and peanuts for each game separately.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with facebook, your name or picture will not be visible.

The most enjoyable and fast-playing card game Pisti is a card game that everyone loves from 7 to 70. In this game, which requires luck and good memory, the most important point is to reach the game end point first. For this you need to do; It is to collect valuable papers consisting of Aces, Tile 10, Fly 2 and Valves as much as possible, make them cooked and have a lot of paper.

Our game is completely online and played with real people. You can play for two, if you want, or for 4 with a partner. You can chat and make new friends while playing games.

HOW TO PLAY
The game starts with the distribution of 3 closed, 1 open cards and 4 cards to the opponents. For the papers that are placed in order, all the paper on the floor must be removed by removing the same paper as the first. The valet (J) can always be thrown and picks up the papers on the floor. AS 1 Point, Vale 1 point, Tile 10 points 3, Fly 2 points 2 points, 10 points to cook and 20 points to cook with Jack. The player who collects more than 26 playing cards after the end of 52 playing cards also gets 3 Points.

The Gamyun Pişti game ending points are left to the players’ choice, and can be selected as 51, 101, 151 and 201.

If you like our app, you will be happy if you take a minute to write a positive comment. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to destek@gamyun.net.İyileştirmelere devam ediyoruz, iyi oyunlar dileriz…

Change/Update:

  • ALL previous Bug of Gamyun Pişti Mobile Game Fixed
  • Gamyun Pişti Game New Version Updated now
  • Gamyun Pişti New Levels added
  • Gamyun Pişti Game’s Unlimited Money, coins
  • All Gamyun Pişti Download links working Fast

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *