King amp; Rıfkı 1.2.1 APK (MOD, Unlimited Money)

King Rfk APK MOD Unlimited Money

King & Rıfkı APK MOD (Unlimited Money) Download

NameKing & Rıfkı
Size93MB
Version1.2.1
CategoryCard
MOD FeaturesUnlimited Money
Get It OnGoogle Play

Download APK MOD

King & Rıfkı games screenshots and mod features:

King & Rıfkı screenshots 1

King & Rıfkı MOD Description: 2000 yılından beri usta kingcilerin toplandığı tek adres olan Gamyun King şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi king deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar ister pcden ister cepten oynayın tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsınız.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.Gamyun King, the only address where master kingmen have been gathering since 2000, is now FREE on your phone. Now you can play games and chat with your friends anywhere.

FREE SCORE GAMES
You can play as many points as you wish, at no cost.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, at the dose it should be, neither more nor less. Our goal is to have fun, to have the best king experience in our application.

CHAT AND FRIENDSHIP
You can meet new people, chat, make friends. You can play paired games with your friends. Hall, table and private chats are at hand. You can customize your membership with premium services and be different.

GAME WORLD
The features you get or peanuts are valid in all our games whether you play from PC or mobile. You will not get separate features and peanuts for each game.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with facebook, your name or picture will not be visible.

If you like our app, you will be happy if you take a minute to write a positive comment. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to destek@gamyun.net.Karşılaştığımız bazı sorunları giderdik, iyi oyunlar diliyoruz…

Change/Update:

  • ALL previous Bug of King & Rıfkı Mobile Game Fixed
  • King & Rıfkı Game New Version Updated now
  • King & Rıfkı New Levels added
  • King & Rıfkı Game’s Unlimited Money, coins
  • All King & Rıfkı Download links working Fast

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *